Actual Shape and Future Plans

Zdravím všechny, dnes již podruhé :-* 

Jak mnozí asi víte, chtěla jsem startovat na jarních soutěžích v bikiny fitness. Dieta šla dobře a forma se měnila. Pak ale došlo ke komplikacím, díky kterým jsem musela téměř z hodiny na hodinu přerušit přípravu. Nastala šílená krize, při níž jsem si myslela, že už v životě nebudu mít ani chuť jít na trénink, natož pomyslet na soutěžní prkna. Po pár dnech jsem ale nabrala sílu a vášeň pro tenhle sport zpět a jsem více než odhodlaná to zkusit na podzim znovu. 

Přikládám pár fotek, jak teď aktuálně vypadám. Je to hrůza celkem, ale co se dá čekat po těch tunách jídla, které následovaly drastickou dietu. 

Hello Ya´all, second time today :*

As a lot of you know, I wanted to compete this spring in a bikini division. Diet went great and shape was changing. But then some complications happened, thanks to them I had to stop prep immediately. I went through a horrible crisis with a thoughts that I won´t be able to even train again, much less to compete. After a few days I got a power and passion for this sport again and I am more than ddicated to try it again in fall.

I´m adding a few pics how I look like these days. It is kinda bad, but what one expect after a tons of food following kinda drastic pre comp diet.

IMG_20150506_154843 11202996_372316289623516_540439683_n IMG_1166z IMG_1179z IMG_1176z IMG_1167z

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s